Giyim ve daha fazlası

Gün boyu ayakkabı içinde kalan ayaklarımız bir an önce eve gitmek,nefes alabilmek için adeta yalvarır.Vücudumuzu dinlendirmenin en iyi yolunun uyku olduğunu biliyoruz. Ayaklarımız için de en iyi dinlenme şekli rahat bir terliktir. Çoğumuz eve adımını attığı gibi terliklerini giymek ister ancak büyük bir çoğunluğumuz da böyle bir gereksinim içinde bulunmaz.
Terlik konusunda alışkanlık edinenler için birbirinden rahat ve şık terlik modellerini Bymoshe.com sizler için bir araya getirdi.Tahminimizden daha çok yararı olan terlikler,öncelikle ayak sağlığımız için fazlasıyla önemlidir.Gün içinde az da olsa topuk kullananlar evde çıplak ayakla yere bastığı zaman zorlu bir alışma süreci geçirebilir. Bir süre sonra ayağımız düz zemine basmaya alışır. Ancak atladığımız en önemli ayrıntı kullandığımız ayakkabı ve terliklerin tabanlarıdır. Hem ayakkabı hem de evde giydiğimiz terliklerin tabanlarının çok düz olmaması gerekir. Düz taban bir süre sonra ciddi ayak ve taban sorunlarına yol açabilir.Evde yalnızca terlik kullanıyor olmak yetmez, aynı zamanda ayak yapımıza uygun, tam olmasa da yarı ortopedik terlikler tercih etmeliyiz.Bu hem ayaklarımızın dinlenmesini sağlayacak hem de ileride oluşabilecek sağlık sorunlarını daha başlamadan önleyecektir.

Gelelim her genç kızın hem hayali hem de stresi olan çeyizlere!Bir dönemin vazgeçilmezleri arasında yerini alan tüylü terlikler adeta bir kural gibiydi. Yeni evli her kadının sabah uyandığı gibi üstüne sabahlığını alınca yaptığı en önemli 2. şey tüylü terliklerini giymekti. Bu tatlı alışkanlığı sürdürenler hala var.Severek kullananların yanı sıra, eskiye özlem duyanlar ve sempatik bulanlar da tüylü terliklere çeyizlerinde yer veriyor. Bu alışkanlığı hala bırakmamış olanlar için birbirinden şık tüylü terlikler Bymoshe.com’un yenilenen kategorisinde siz değerli kullanıcılarını bekliyor.

Terlik giyme alışkanlığı olmayan ya da ayağından çıkardığı zaman tekrar bulamayanlar için son yıllarda oldukça popülerleşen hatta evimizin klasiği olan terlikleri bile tahtından eden ev botları, uzun bir süre daha favorimiz olacak.Hepimizin bildiği gibi çocuklarımıza terlik hatta çorap bile giydirmek oldukça zordur.Biz giydiririz ancak 10 dakika sonra çorabın her teki farklı bir yerden çıkar. Ev botları panduflar bu sıkıntımızı da ortadan kaldırıyor.Birbirinden farklı renk ve aksesuarlarla üretilen panduflar büyüklerin bile oldukça ilgisini çekerken, küçükler ayaklarından bile çıkarmak istemiyorlar.

Sadece içinizi değil ayaklarınızın da sağlığını düşünen Bymoshe.com,sizler için en özel ve şık tasarımlı terlik, ev botu modellerini bir araya getirdi.Vakit kaybetmeden inceleyin.

Filtre